Szybko, profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem

Wydrukujemy każdy Twój pomysł

Metoda sublimacji umożliwia wydrukowanie na dowolnych wymiarów smyczy różnorodnych zdjęć, przejść tonalnych, przezroczystości czy skomplikowanych wzorów. Kolory dobierane są ze wzornika Pantone, co praktycznie nie stawia granic.

Dzięki najwyższej jakości stosowanych materiałów gwarantujemy jakość końcowego produktu. Taśma, z której wykonujemy smycze, jest polskiej produkcji i posiada certyfikat Oeko-tex. Była testowana na zawartość szkodliwych substancji.

Trzy proste kroki

Projekt

Bez projektu nie ma produktu! Zrób go sam i wyślij wraz z zamówieniem – przyjmujemy pliki Corel, PDF, AI, EPS, czasami JPG, PNG i TIFF. Albo pozostaw tę kwestię nam. Określ kolorystykę, prześlij logotypy i treść, jeśli ma się pojawić na smyczy. Im więcej podasz informacji, tym bliżej będziemy Twojej wizji. Projekt – tekst + kolor = w cenie. Pozostałe projekty – 30 zł netto.

Zamówienie i próbki

Zamówienie złóż e-mailem i podaj w nim liczbę potrzebnych sztuk, szerokość smyczy, wybrane akcesoria. Pytaj o wszystko! Kiedy wykonamy projekt, wysyłamy do Ciebie wizualizację lub testową próbkę (koszt jej wykonania i wysyłki to ok. 25 zł). Możesz np. porównać dwa odcienie tła. Dopiero po akceptacji przechodzimy do realizacji całości.

Gotowy produkt

Smycze, które otrzymasz będą najwyższej jakości: taśma do ich produkcji posiada certyfikat OEKO-TEX, nie stosujemy również zamienników tuszów. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania, ponieważ nieustannie się z Tobą konsultujemy. Minimum zamówienia to 50 sztuk – w drugą stronę nie ma limitu.