Moglibyśmy stronę wypełnić setkami pochlebnych opinii, ale wybraliśmy tylko kilka. Twoja też tu może się tu pojawić! Zapraszamy!

„Polecam firmę Giftexpert.pl jako solidnego i kompetentnego wykonawcę wysokiej jakości gadżetów reklamowych. Kilkanaście zleceń, które do tej pory wykonane były dla naszego sklepu internetowego, to przykład profesjonalnego podejścia i wysokich standardów świadczonych usług. Zarówno kontakt z Giftexpert.pl jak i czas realizacji stały na najwyższym poziomie. Kolejne gadżety reklamowe wykonamy na pewno w Giftexpert.pl!”

Samir Bekkouche
E-Commerce Manager
www.controlshop.pl

Miasto Kobyłka rekomenduje firmę „Fabryka Smyczy” jako solidnego wykonawcę gadżetów reklamowych Miasta. Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma. Gadżety są wykonane na wysokim poziomie, w bardzo szybkim terminie. Doświadczeni pracownicy kompetentnie podchodzą do pracy z klientem.

Nie mam zastrzeżeń do profesjonalizmu przedsiębiorstwa. Oferta jest ciekawa i pozwala podjąć najtrafniejszą decyzję. Oferta firmy zdecydowanie godna polecenia.